Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

MetSearch

Неділя, 18.08.2019

 Як почистити золото в домашніх умовах. Існує багато методів чистки виробів із золота. Ми розкажемо найпопулярніші:
1.  Побутова хімія (господарське мило, пральні порошки, засіб для миття посуду) – дуже поширений спосіб чистки золота. Достатньо змішати вищевказані миючі засоби з невеликою кількістю води і прокип'ятити в них прикраси впродовж 5-10 хвилин. Промийте вироби проточною водою.
 Також можна обійтись і без кип'ятіння. Просто залийте ці ж інгредієнти гарячою водою і залиште на ніч. 

2. Проста чистка виробів харчовою содою за допомогою зубної щітки. Це дієвий метод, але варто зауважити, що сода сильно дряпає прикраси, як золоті, так і срібні.


3. Розчин соди набагато безпечніший – достатньо просто прокип'ятити в ньому золото і протерти ворсистою тканиною.


Пример4. Зубна паста чи зубний порошок. Акуратно почистіть з їх допомогою золото зубною щіткою.


5. Щоб прикраси заблищали, можна їх залишити на деякий час в підсолодженій воді.


6. Можна використовувати нашатирний спирт, просто зануривши у нього прикраси із золота. 


7. Змішати столову ложку натертого на тертці господарського мила з половиною стакану води. Закип'ятити, добавити нашатирний спирт і потримати там прикраси.


8.  Для чистки золота дуже добре підходять нашатирний спирт та 3%-розчин перекисі водню. Достатньо змішати в пропорції 2:1 перекис водню та нашатир, положити прикраси в отриманий розчин, закрити посудину кришкою і залишити на ніч. Вранці достатньо промити прикраси проточною водою.


9. Існує менш затратний по часу спосіб – в невелику банку налити на одну четверту теплої води, добавити ампулу нашатирного спирту, половину чайної ложки прального порошку, 30 мл перекису водню, ретельно розмішати і покласти прикраси в отриманий розчин. Щоб не пахло нашатирем, закрийте банку кришкою. Достатньо почекати 5 хвилин, потрясти банку і вийняти ювелірні вироби. Не забудьте промити прикраси проточною водою.


10. Насипати в банку небагато прального порошку, покласти золоті прикраси, добавити декілька капель нашатирного спирту, залити все гарячою водою і добре перемішати. Витягти вироби і промити їх водою.


11. Ще один цікавий спосіб – з використанням Кока-Коли. Залийте стаканом напою всі золоті вироби і вийміть через 20-30 хвилин. 


12. Чистити золото і срібло можна і за допомогою лимонної кислоти – розчинити ½ пакетика в стакані води, довести до кипіння і занурити вироби на декілька хвилин в отриманий гарячий розчин. Промити водою.


13. Один із найпростіших способів – насипати в стакан 2 ст.л. кухонної солі, залити половиною стакана води, розмішати, положити в розчин прикраси і залишити на ніч.

14. Як не дивно, але золото можна очистити за допомогою губної помади. Серветками, ватним диском чи ватною паличкою прикраси протираються помадою. Потім вироби ретельно вимивають мильним розчином і промивають водою.

15. Якщо Вам не хочеться використовувати ці методи, то у продажі є серветки, спеціально призначені для чистки золотих виробів.