Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

MetSearch

Неділя, 18.08.2019
Ексклюзивні кондиціонери, 
екстер'єрні та інтер'єрні кондиціонери.

Ексклюзивні кондиціонери у вашому домі.   

     У більшості випадків, звичайний білий кондиціонер різко виділяється у інтер'єрі кімнати. Якщо на білій стіні чи поряд з холодильником він майже незамітний, то на фоні фактурних шпалер чи поряд із картиною дуже дико виглядає та частково псує весь задум інтер'єру приміщення. Хоча на ринку уже в великій кількості доступні дизайнерські моделі кондиціонерів, проте вони рідко підходять під уже готовий інтер'єр та і ціна на такі моделі в декілька разів вища за звичайні моделі цієї ж марки. У таких випадках для підкреслення індивідуальності та гармонізації з приміщенням такі кондиціонери можна "допрацювати". 
      Така модернізація кондиціонера проводиться відповідно до заданого інтер'єру та розробляється або ж дизайнером, або власник сам обирає дизайн, що йому підходить. В цьому випадку можна підібрати індивідуально все: колір, малюнок, візерунок, напис і тд. 
    Кожна робота над кондиціонером проводиться індивідуально і ні в якому разі не шкодить ефективності роботи самого кондиціонера. Усі роботи проводяться         кваліфікованими майстрами, а також художниками, тому ви завжди можете бути впевненими, що як технічна так і художня частини роботи будуть проведені на рівні.

Інтер'єрне та екстер'єрне оздоблення. 
     Встановлення кондиціонера